Sıkça Sorulan Sorular

Pariyer.com nedir?

Pariyer.com, part-time iş arayanların ve işverenlerin buluştuğu bir platformdur. Pariyer.com’da ister işveren ol ister çalışan, ilgilendiğin konuda ilan açıp sesini binlerce insana duyurabilirsin. Türkiye’de ilk ve tekiz 😊

Pariyer.com’a nasıl üye olurum?
Çok kolay. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayınca göreceğin formu doldurarak üye olabilirsin. Üye olmak toplam 30 saniyeni alır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Giriş yapmaya çalıştığın ekranda bulunan “Şifremi unuttum” linkine tıklayıp, üye olurken verdiğin e-posta adresini yazarak yeniden şifre talep edebilirsin. Şifren e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

Üyelik için yaş sınırı var mı?
Üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmalısın.

Üyelik ücretli mi?
Pariyer.com'a üyelik ücretsiz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncellerim?
Pariyer.com’a giriş yaptıktan sonra profil fotoğrafının altında bulunan “Yönetim Panelime Git” linkini tıklayarak ulaşacağın panelde üyeliğinle ilgili tüm bilgileri güncelleyebilirsin.

Üyelik bilgilerimin güncel olması neden önemli? 
İşverenlerin veya çalışan adaylarının seninle sağlıklı iletişim kurabilmesi için.

Nasıl yorum yazarım?
Yorum yazabilmen için Pariyer.com’a kayıtlı olman gerekiyor.

Yorumum yayınlanmadı, neden?

Editör henüz ilanını incelemedi demek.  Şimdi patrona söylüyorum 😊

Pariyer.com da nasıl ilan açmalıyım? İlanımı nasıl öne çıkarabilirim?

İlanın senin veya işin hakkında detay içermeli, yapacağın/yaptıracağın işi açık ve net söylemelisin. İlanına kafandaki bütçeyi yazman, doğru taleplerin gelme şansını arttırır. Ayrıca kategoriyi doğru seçmelisin yoksa yanlış kategori seni aramalarda geriye düşürebilir.

İlanımla kimler ilgileniyor nasıl bileceğim?

Pariyer.com sana bildirimleri e-posta olarak atıyor. Bu e-postalar sayesinde kim sana mesaj göndermiş, kim seni favori listesine almış her şeyi takip edebilirsin. Yeter ki e-postanı düzenli olarak kontrol et.

Pariyerden iş bulabilmem için sadece ilan açmam yeterli mi?

Evet aradığın iş ile ilgili ilan açman önemli ancak mutlaka işverenlerin ilanına da göz at. Belki beklemene gerek kalmadan hemen sıradaki part-time işini bulabilirsin.

Pariyer.com’dan çalışan veya iş arıyorum ama dönüş yapmıyorlar ne yapmalıyım?

Pariyer.com’u her gün onbinlerce kişi ziyaret ediyor. Senin aradığın niteliklere uygun birileri orada bir yerde seni bekliyor, bundan eminiz. Eğer daha hızlı bir çözüm arıyorsan bazı ilanlarda verilen telefon numarasından işverene/çalışana doğrudan ulaşmayı da deneyebilirsin.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...