Yetiştirilmek Üzere Personel Aranıyor

Firmamız İnternet ve Bilişim sektöründe 15 yılı tamamlamış çeşitli liselerden stajyer öğrenciler yetiştirmiş bir kurumdur. Markalarımız Hostgrup : www.hostgrup.com Hostingal : www.hostingal.com Ekonomikhost : www.ekonomikhost.net Ofisimiz Cumhuriyet Mah. Alim Dağhan Sok. No:1/1 İşyeri no: 5 Karşıyaka/İZMİR Ofis içinde çalışılacaktır. İzmir içi ve Karşıyaka'ya yakın ilçelerden tam zamanlı veya yarım zamanlı çalışabilecek yetiştirilmek üzere personel aramaktayız. Aranan Nitelikler: Çalışma saatlerine sadık ve disiplinli, Öğrenmeye hevesli ve bu işi meslek edinmek isteyen, Diksiyonu düzgün, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Tercihen bir web sitesinin çalışma mekanizmasını bilen ve web siteleri-Wordpress vb. scriptler hakkında azda olsa deneyimli Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, bir sorunun çözümüne araştırarak ulaşabilen, İş arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, Kariyerine web hosting alanında yön vermek, işi öğrenip kendini geliştirerek uzun süreli çalışmak isteyen, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen sigara kullanmayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvurularınızı, info@hostingal.com adresine e-posta yolu ile, ilgi alanlarınızı, Github, Twitter, Facebook bilgilerinizi ve kısaca neden Hostgrup çalışmak istediğinizi yazarak gönderebilirler.

  • İlan Bulundu

  • 28.05.2018

  • Hostgrup İnternet ve Bilişim Hizmetleri

  • İzmir - Karşıyaka

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Stajyer

  • 1715


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...