Pariyer Logo

(Youtube) Video İçerik Üretecek Kanal Yöneticisi Aranıyor


Pariyer.com bünyesinde çalışacak, Youtube kanalımız için içerik üretimi ve video çekilmesi gibi projeler üretecek, bunların kanala yüklemelerini, takibini ve raporlamasını yapacak, kanala abone kazandırmaya yönelik içerikler oluşturabilecek, youtube üzerinden gelecek trafiğimizi arttırabilecek, "Bu iş tam benlik" diyen, dinamik, pratik biraz da sempatik ekip arkadaşları arıyoruz. 

Daha öncesinden tecrübeniz olması bize de size de avantaj sağlar. 
Çalışma part time veya freelance şekilde yürütülebilecektir. 

Tüm Türkiye'den başvuru kabul edilir.

İlan Detay

  • İlan Durumu : Aktif

  • İlan Tarihi : 04.02.2019

  • Çalışma Şekli : Freelance

  • Bütçe : Karşılıklı Görüşülür

  • Nerede : Pariyer Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık

  • İl : İstanbul

  • İlçe : Tüm İlçeler

  • Kategori : Editörlük

  • Görüntülenme Sayısı : 1551

İş Veren Hakkında

Pariyer.Com

Pariyer.com yarı zamanlı veya freelance iş arayan kişilerle işverenleri buluşturan online bir hizmet pazaryeridir. Saat karşılığı çalışabilecek öğrenci, ev hanımı, yeni mezunlar, engelli vatandaşlar ve işi olduğu halde ek iş yapıp para kazanmak isteyen herkesi, hizmet alma ihtiyacı duyan işverenlerle buluşturur. Pariyer.com'un misyonu iş dünyasında ihtiyaç duyulan part time çalışan kaynağını; en hızlı ve etkin bir şekilde işverenlerle buluşturan referans dijital platform olmaktır.

Üye Profilini Göster Başvurmak İçin Mesaj Gönder

İlgili İşler

Video Kurgu Operatörü

Operatör

Karşılıklı Görüşülür

Bu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...