Temel Ofis İşleri İçin Asistan Aranıyor

Fotoğrafta görülen beyaz masada oturmak suretiyle, günlük temel ofis işlerine yardımcı olabilecek asistan arayışımız vardır.

Çalışma saatleri sabah 10:00 akşam 17:00'dir. Öğle yemeği verilmektedir. Yol ücreti karşılanmaktadır. Günlük harçlık 50 TL'dir.

Yapılacak temel işler, çok fazla olmamakla birlikte, yapılan masrafların kayıtlarının bilgisayar ortamına girilmesi, kargo /posta geldiğinde karşılanması, zaman zaman veri girişi işlerinin yapılması. Kırk yılın başı bir müşterimiz toplantıya geldiğinde, bir şey içer misiniz ? sorusunun sorulması.

Gün içerisinde çoğu zaman iş olmamaktadır. Üniversite öğrencisi iseniz yada yüksek lisansa hazırlanıyorsanız, rahat rahat dersinizi çalışabileceğiniz boşluklarınız olacaktır. Bilgisayar üzerinden internette dilediğiniz gibi araştırma yapıp/boş vakitlerinizi dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Bu işin ilanın amacı biraz da sosyal sorumluluktur. Ücret düşük gelebilir ancak geldiğinizde, yapılan işleri gördüğünüzde, ben işveren olsam yarım saatimi ayırır bu işleri kendim yapar 50 TL cebime kalırdı diyeceksiniz.

Eğer geçim derdiniz yada günlük minimum kazanmanız gereken bir meblağ var ise bu iş tam olarak size göre olmayabilir. Keşke 100 TL verilse de ben gelsem diyenler elbet olacaktır. Ancak inanın ki 100 TL'lik çalıştıracak kadar bir iş yoğunluğu söz konusu değildir.  Eğer full-time bir iş arayışınız varsa bu iş yine sizlere engel değil. Burada çalışırken bir yandan full-time iş başvurularınızı yapmaya devam edebilir, istediğiniz zaman görüşmelere gidebilirsiniz. Burada bulunurken, hayalinizdeki bir iş fırsatı ayağınıza geldiğinde, orada gidip çalışmanız bizi sadece mutlu eder. Çünkü sizlere burada verilen görevleri herhangi biri yapabilir. Ansızın başka bir iş bulduğunuzda, buradaki işlerimiz aksamaz bizleri yarı yolda bırakmış olmazsınız. Bu konuda da içiniz rahat olsun.

Ofisimiz Bostancı Otosanayi'dedir. Google Haritalar'dan "Deadline Bilişim" olarak aratırsanız nokta atışı olarak yerini görebilirsiniz. Başvuracak arkadaşların bu noktaya kolay ulaşım sağlayabilmesi bizler için önemlidir. Böyle bir ücret için güne 2 saat yol çilesi çekmenizi bizlerde istemeyiz. Zaten bu yüzdendir ki çalışma saatlerini sabah 10 akşam 5 yapmış durumdayız. Trafiğe kalmamanız için.

En samimi şekilde işimizi anlatmaya çalıştım. Her şey açık ve net. Başvuracak kişiler mesaj yoluyla, bu yazıda cevabı olan soruları tekrar sormazlarsa çok seviniriz.

Daha önce verdiğimiz ilana "tesettürlü olmam sorun yaratır mı ?" gibi yorumlar gelmişti. Bu gibi sorulardan lütfen kaçınınız. Bize insan lazım. Boş vaktini değerlendirmek isteyen, ucundan kıyısından iş ortamına girmek isteyen, dürüst, güvenilir herkese kapımız açıktır.


İlginiz için teşekkür eder, herkese başarılar dilerim.

  • İlan Bulundu

  • 04.10.2018

  • Part-Time

  • Vosvos Bilişim Ltd. Şti.

  • İstanbul - Ataşehir

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Diğer

  • 5178


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...