Startup Projemize Yazılımcı

Startup Projemize Yazılımcı

Girişimcilerin en büyük problemlerinin başında güvenilir ekip arkadaşı bulmak yer alıyor. Startup ekosistemi içerisinde büyümeye çalışan girişimlere baktığımızda ve girişimcilere sorduğumuzda, ekip arkadaşının özellikle yeni kurulmuş ya da büyümeye başlayan girişimler için ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Ekip arkadaşının önemi de tam olarak bu noktada ortaya çıkıyor; olumlu eleştiri ile projeyi daha iyi bir seviyeye getirmek, görev dağılımı yaparak verimli çalışma ortamını yaratmak ve en önemlisi bir dost edinmek. Peki güvenilir ekip arkadaşı bulamama probleminin bir çözümü yok mu? Milyonlarca girişimci adayını, girişimciyi ve bu girişimlere ekip arkadaşı olarak katılma isteği duyan insanı bir araya getirerek birbirlerinin deneyimlerinden, bilgilerinden ve dostluklarından faydalanmalarını sağlayacak olan StartupFriends, girişimcilerin en büyük problemleri arasında yer alan ekip arkadaşı bulamama sorununu ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Yazılımcı da aradığımız yetkinlikler Php, laravel ve framework konusunda tecrübeli en az 4 yıl php dilinde uygulama geliştirmiş olmalı.

Projemize dürüst, kendine güvenen ve hedefleri olan yazılım konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşı aranmaktadır. Lütfen İstanbul da oturan kişiler iletişime geçsin. Cv nizi raslan1905@gmail.com gönderebilirsiniz.

  • İlan Bulundu

  • İlan Tarihi : 04.02.2019

  • Freelance

  • Startupfriends

  • İstanbul - Tüm İlçeler

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Yazılımcı

  • 1193


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...