Sosyal Medya Yöneticisi

Motto Dijital, 2017 yılından itibaren yurtiçinde ve yurtdışında 14 farklı ülkede faaliyet gösteren yazılım, web tasarım, dijital pazarlama ve medya atölyesidir. 

Freelance çalışma modeline sahip dijital atölye için ekibe dahil olabilecek, deneyimli-yeni mezun veya az deneyimli (minimum yetiştirilebilecek düzeyde) tercihen kadın "Sosyal Medya Yöneticisi" aramaktayız.

*Ekip içerisinde yer alan yönlendirmeler ve bilgi paylaşımları ile mesleki alanda kişi kendini geliştirebilir. Kendi alanı haricinde ekip içerisinde yer alan profesyonel uzmanlar ile ilgisi olduğu bir dalda gelişim kaydederek zamanı geldiğinde ekip içerisinde o meslek dalında ek olarak bizlerle çalışabilir.

*Motto'nun temel ilkesi her zaman "gelişim ve kalite bilgi paylaşımı getirir" düşüncesidir.

*Birçok farklı şehirde ve/veya yurtdışında gerçekleştirilecek fuar, toplantı ve iş görüşmelerine katılım sağlayabilecek, ofisler arasında esnek bir şekilde gerektiğinde seyahat edebilecek, seyahat engeli bulunmayan adaylar tercih sebebidir.

ARANAN NİTELİKLER

-Gelişime Açık ve İstekli

-Deneyimli veya Az Deneyimli

-Güncel olarak Sosyal Medyayı Kullanabilen

-Orta Düzeyde Bilgisayar Kullanabilen

-Grafik Programları (İllustrator, Photoshop/İndesign) Kullanabilen veya Öğrenmeye Hevesli

-Yazılım, Web Tasarım ve Dijital Medya alanında profesyonel kariyer hedefleyen

-Seyahat Engeli Bulunmayan

iş arkadaşlarını başvuru için bekliyoruz.

  • İlan Bulundu

  • 18.05.2019

  • Freelance

  • Motto Dijital Atölye

  • İstanbul - Ataşehir

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Sosyal Medya Yöneticisi

  • 2722


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...