Serbest Zamanlı Online Çalışma

Serbest Zamanlı Online Çalışma

İşimiz ONLINE ÇALIŞMADIR. Freelance, Part Time / Full Time serbest zamanlı çalışabilirsiniz. Lokasyon önemli değil. 


Potansiyel Müşteri portföyü oluşturmak için bizim listesini vereceğimiz firmalara email atacak çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. 28 YAŞ ÜSTÜ ve 20 YAŞ ALTI KİŞİLER İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

Lütfen ilanımızı Sonuna Kadar Okumadan iletişime geçmeyiniz. 

Ben okumadım siz anlatır mısınız? Bana uygun arayın beni gibi iş ciddiyetinden uzak cümlelerle görüşmeye başlayacağımız ve temel bir CV’si, hakkında açıklaması olmayan hiç kimse ile çalışmamız mümkün değildir.

İş nedir? 

Yeni yayınlanan ya da İnternete aktif reklam veren mobile uygulama geliştiricilerine e-mail yoluyla erişerek onlarla iletişim başlatmak. 


Nasıl ücretlendirme yapıyoruz?

Sizin iletişim kurmayı sağladığınız firmalarla ekibimiz görüşmeleri yapıp satış ile sonuçlandığında size satış başına $40 (USD)Yaklaşık 240TL biz müşterimizden ödemeyi aldığımızda sizin ödemenizi yapıyoruz.  Görüşme ve Satış işlemlerini biz gerçekleştiriyor. Müşteri görüşmelerimizi google hangout’dan yapıyoruz. Bu görüşmelere dilerseniz sizde katılabilirsiniz. 


Biz müşterilerimizden 1000 ile 5 bin dolar arasında bir ödeme alıyoruz. İş başına 40 dolar ve sonrasında Müşterimizin ödediği tutardan size ek + 5% de bonus olarak veriyoruz. Müşteri iptali para iadesi vb durumlar hariç. Müşterimize hizmetimizi problemsiz tamamlandımız da.


Firma olarak yapmış olduğumuz iş nedir?

Var olan mobile uygulamaların daha fazla kişi tarafından bilinmesi indirilmesi ve kullanılmasını sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz hizmetimizi şimdiye kadar bir çok firmaya sunmayı başardık.


Satmış olduğumuz şey nedir?

Kurumsal olarak mobile uygulama kurumlarına uygulamalarının daha çok kişi tarafından bilinmesi, indirilmesi ve kullanılması için marketing hizmeti veriyoruz. Her Mobile uygulamanın daha çok öne çıkması için reklam verme zorunluluğu PR çalışmaları yapması gerekiyor. Biz de clickrising.com olarak anlaşmalı olduğumuz YouTuberlar aracılığıyla mobile uygulamanın tanıtımını yapıyoruz.


Örnek:

https://youtu.be/smn_pUyS6tU?t=24

YouTuber kanalında mobil uygulamadan bahsediyor ve mobile uygulamanın indirilmesini sağlıyor.

https://cr4pr.com/mz295s


Örnek2:

https://youtu.be/MmT8Kq0gszI?t=15

https://cr4pr.com/4unpym
Sizden Beklentimiz?

İşimiz özünce sadece email atmak olsa da kurumlarda doğru kişilere ulaşmanız gerektiğini belirli bir yaratıcılık ve kafa yorma gerektiğini unutmamalısınız.


Yaptığı işi sahiplenerek işin gelişmesine işin A noktasından B noktasına nasıl getiririz neler yapsak daha iyi olur gibi konularda işimizin bir parçası olduğunu benimseyerek fikir üretecek önerilerde bulunacak. 


Bize yırtıcı kafasına koyduğunda o problemi, olayı, konuyu çözmek için farklı farklı yolları deneyen yılmayan çalışırken zevk almakla birlikte yaptığı işi severek yapacak ciddi paralar kazanmak arzusu varsa bunun kolay para kazanmak diye bir şeyin olmadığını kabul etmiş çok kazanmak istemenin bedeli yaratıcı çalışmak olduğunu bilerek çalışacak takım arkadaşlarına ihtiyacımız var.


Her şeyi olabildiğince açık ve detaylı yazmaya çalıştık. Lütfen sizinde şeffaflık açısından görüşmelerde aklınıza takılan her şeyi çekinmeden sormanızı dileriz.


Sormak istedikleriniz ve nasıl çalıştığımıza dair daha fazla detaylı bilgi iş görüşmemizde verilecektir.


İşimiz geçici bir iş değildir. İş Mantığımızı anlayacak, müşterilerin takibini yapabilecek zaman içinde evrilecek bizimle birlikte kendini bu konuda geliştirecek işimizin temelinden gelecek birileri olmasını istiyoruz.

  • İlan Bulundu

  • İlan Tarihi : 21.01.2020

  • Part-Time

  • ClickRising

  • İstanbul - Tüm İlçeler

  • 250-500 TL

  • Diğer

  • 5975


Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...