Serbest Zamanlı Online Çalışma

Serbest Zamanlı Online Çalışma

E-mail pazarlama üzerine çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Girişimcilik, Start-up gibi konularla ilgili arkadaşlar öncelikli.


Lütfen ilanımızı tamamen okumadan iletişime geçmeyiniz. 22 - 28 YAŞ aralığındaki KİŞİLER İÇİN GEÇERLİDİR.


İşimiz ONLINE ÇALIŞMADIR.  Freelance, Part Time / Full Time serbest zamanlı çalışabilirsiniz. Lokasyon önemli değil. TÜM İLLER İÇİN GEÇERLİDİR.


Yapmış olduğumuz iş nedir?

Platformumuzdaki Youtuberlar ile mobil uygulamaların daha fazla kişi tarafından bilinmesi indirilmesi ve kullanılmasını sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz hizmetimizi mobil uygulama şirketlerine sunuyoruz.


Yapacağınız iş nedir? 

Kurumsal Mobil uygulama geliştiricilerine e-mail yoluyla erişerek vermiş olduğumuz hizmeti onlara da sunmayı teklif ediyorsunuz.


Sizin sadece karşı tarafın bizden haberdar olmasını ve iletişimi sağlamanız yeterli. Görüşmeleri ve Satış işlemlerini ekibimiz gerçekleştiriyor. Müşteri görüşmelerimizi google hangout üzerinden yapıyoruz. Bu görüşmelerin nasıl sonuçlandığını görmek için dinleyici olarak sizde katılabilirsiniz. İşe başlamadan önce kısa bir online ön eğitim gerçekleştiriyoruz.


Ücretlendirme Nasıl?

Sizin iletişim başlattığınız firmalarla ekibimiz görüşmeleri yapıp satış ile sonuçlandığında satış başına size 400TL ödeme yapıyoruz. Biz müşterimizden ödemeyi aldığımızda sizin ödemenizi gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sabit ücret yoktur.


Ne Kadar Sonuç Alabilirsiniz:

Kişinin yaratıcılığına, sorunlar karşısındaki farklı methodlar geliştirebilmesine göre değişmektedir. 


Beklentimiz Nedir?

Bir problem, olay, konu karşısında onu çözmek için farklı farklı yolları deneyebilen, en az bir sonuç alana kadar vazgeçmeyen, yaptığı işi severek yapacak yaratıcı çalışma arkadaşları arıyoruz.


Cv'siz başvurular dikkate alınmayacaktır.

  • İlan Aktif

  • İlan Tarihi : 04.05.2021

  • Freelance

  • Firma Adı Gizli

  • İstanbul - Tüm İlçeler

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Diğer

  • 483

Firma Bilgileri Gizli pariyer profili

Firma Bilgileri Gizli Profiline Git


Benzer İş İlanları

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...