Pariyer Logo

Saha Satış Elemanı


İş Tanımı; İstanbul'u gezip dolaşabileceğiniz aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir işe ne dersiniz? * Haftada sadece 6 saatini bize ayıracak, * Yüz yüze iletişimi kuvvetli, * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz ! İş İçeriği; * Esnek yarı zamanlı çalışma koşulları * Firma tanıtımı, broşür dağıtımı ve satış temsilciliği * Ücretlendirme saatlik ve prim şeklindedir. Genel Nitelikler; * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan * İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek * İnsan İlişkilerinde başarılı * Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü * Takım çalışmasına yatkın * Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen * Bayan üniversite öğrencisi takım arkadaşları aramaktayız.

İlan Detay

  • İlan Durumu : Aktif

  • İlan Tarihi : 02.02.2018

  • Çalışma Şekli :

  • Bütçe : Karşılıklı Görüşülür

  • Nerede : KEY Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

  • İl : İstanbul

  • İlçe : Kadıköy

  • Kategori : Satış Temsilcisi

  • Görüntülenme Sayısı : 710

İş Veren Hakkında

Key Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Üye Profilini Göster Başvurmak İçin Mesaj Gönder

İlgili İşler

Saha Araştırmacısı(Anketör)

Anketör

Karşılıklı Görüşülür

Saha Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi

Karşılıklı Görüşülür

Saha Satış Personeli

Satış Temsilcisi

Karşılıklı Görüşülür

Bu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...