Saha Satış Elemanı

Saha Satış Elemanı

OTO YEDEK PARÇA İMALATI YAPAN FİRMAMI İÇİN; SAHADA USTA SERVİS YEDEKPARÇA KURUMSALLAR, KADEMELER GİBİ MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPACAK ,YENİ MÜŞTERİLER BULACAK, MÜŞTERİLER İLE SATICI BAYİ ARASINDA KOORDİNASYONU SAĞLAMAK, SATIŞ SONRASI OLUŞACAK HATALARI YERİNDE TEKNİK ANALİZ EDECEK, HER İKİ FİRMANIN HAK VE MENFAATLERİNİ ADİL ŞEKİLDE KORUYACAK VE MÜŞTERİ HATIRINI KIRMADAN GERÇEKLERİ İKNA İLE ANLATABİLECEK, BU STRESLİ TRAFİĞİ ÖFKE KONTROLÜYLE YÖNETEBİLECEK, YOL ARKADAŞLARI ARIYORUZ. YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA DEĞİŞTİRMEYECEK, BİZİM VADİLERDE GÜZEL ÇİMENLERDEN BESLENİP SÜTÜNÜ BAŞKALARINA VERMEYECEK, SADAKATLİ, SAĞLAM İREDELİ, ELEMANLAR ARIYORUZ.  SENDE BEN BUYUM DİYORSAN GÖRÜŞMEYE DEĞERSİN, SENİNDE ZAMANIN DEĞERLİ BİZİMDE ...

  • İlan Aktif

  • İlan Tarihi : 17.02.2021

  • Tam Zamanlı

  • ispar makina imalat san.ltd.şti.

  • İstanbul - Büyükçekmece

  • 2500 TL-4000 TL

  • Pazarlama Elemanı

  • 129

İspar Makina İmalat San.Ltd.Şti. pariyer profili

İspar Makina İmalat San.Ltd.Şti. Profiline Git


Benzer İş İlanları

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...