Pariyer Logo

Part Time Aktivite Elemanları Aranıyor


PRO TANITIM tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde personel tedariki, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır.

Hizmet vermekte olduğumuz, müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, TÜM TÜRKİYE'DE PARTTIME “ÜRÜN TANITIM ELEMANI ve AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.


Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli,
İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,
Güler yüzlü, girişken ve dinamik,
Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek,
Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı,
Yoğun çalışma temposuna yatkın,
Takım çalışmasına yatkın,
Disiplinli, sorumluluk sahibi,

Not: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

İŞ TANIMI;

Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında (zincir mağaza, avm, satış noktaları, bayiler v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi,
Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi,
Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi,
Aktivite raporlamaları gerçekleştirilmesi.

İlan Detay

 • İlan Durumu : Aktif

 • İlan Tarihi : 04.10.2018

 • Çalışma Şekli : Part-Time

 • Bütçe : Karşılıklı Görüşülür

 • Nerede : PRO TANITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 • İl : İstanbul

 • İlçe : Tüm İlçeler

 • Kategori : Stand Elemanı

 • Telefon : 533139*****
  Telefon numarasını görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

 • Görüntülenme Sayısı : 3079

İş Veren Hakkında

Merve Salucu

2007 yılında kurulan şirketimiz, tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde merchandising ve doğrudan pazarlama hizmeti vermektedir. Misyon : Profesyonel tanıtımlar ile markalarımızı sahada en iyi şekilde temsil ederek ikna kabiliyeti yüksek bir iletişim sunmak. Vizyon : Dünya çapında ilham kaynağı olacak bütünleşik pazarlama iletişimi projelerine imza atmak. Temel Değerler - Profesyonellik bizim önemli hizmetimizdir. - Yeterince iyi ile asla yetinmiyoruz, daima beklenenden fazlasını sunuyoruz. - Sürekli gelişimin ve öğrenmenin takipçisiyiz. - Değişimi kucaklayıp değişimin öncüsü olmak için çaba sarfederiz. - Bilgiyi ve mutluluğu paylaşırız. - Bize göre takım ruhu harika işlerin anahtarıdır.

Üye Profilini Göster Başvurmak İçin Mesaj Gönder Telefon Et

İlgili İşler

Bu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...