Megaticaret Bayilerini Arıyor(Türkiye Geneli)

Megaticaret Bayilerini Arıyor(Türkiye Geneli)

Neyin Ticareti Yapılacak?

Esnaflara yönelik hazırladığımız, 90 TL' ye web sitesi hizmetini satacak, bayiler arıyoruz. Esnaflara satılacak olan hizmetin detayları, aşağıda belirtilmiştir. 

Avantajları Nedir?
1-  Hizmetin satılabilir bir fiyatı vardır. Hizmetin talebi çok ve rakibi yoktur. Daha ne olsun ki?✔😀👍
2- Birçok esnaf, yüksek web sitesi fiyatları nedeniyle, web sitesine sahip olamıyor.
3- Esnaflar, hizmeti satın almadan önce web sitelerini telefondan, tabletten ya da masa üstü bilgisayarlarından deneyimleye bilirler.
4- Eğer esnafın, .com ya da .net uzantılı bir alan adı yoksa, 50 TL ile en düşük alan adını biz satıyoruz.
5- Aşağıdaki hizmetler de 90 TL' lik fiyata dahildir.
  Hosting

 Web Sitenize Whatsapp Eklentisi

 Web Sitesi Kurulumu

 Web Sitenizde Google Harita Kaydı

 Web Sitenize 4 Adet Ürün Ekleme

 Şık ve Mobil Uyumlu On Farklı Tema

 Kurumsal E-Posta Kurulumları


Bayiler Nasıl Bir Ticari Faaliyet Yapacak?

Bayilerimiz, bir cadde ya da sokaktaki esnafları sırayla ziyaret ederek, önce 90 TL' ye web sitesi hizmetimiz konusunda kısaca bilgi verecekler sonrasında esnaf, konuya ilgi gösteriyorsa esnafın telefon, tablet ya da bilgisayarından, megaticaret.com' da ki demo sayfası üzerinden web sitesi deneyimletilecek. Bu sayede esnaf, hizmeti satın almadan önce nasıl bir web sitesine sahip olacağını bilecek, web sitesinde ürün görsellerinin, açıklamalarının, telefon numaralarının ve firma haritasının nasıl görüneceğini deneyimleyebilecek. Bir esnaf için ürün görselleri, ürün açıklamaları, telefonlar, firma haritası ve whatsapp eklentisi gibi hizmetlerin olması yeterlidir.  Web sitesini deneyimletme ve konuyu satışla kapatma aşaması, en fazla 15 dakika sürecektir. Web sitesi kurulumunu, megaticaret.com destek ekibi yapacaktır. 90 TL ya da 140 TL' lik her bir satıştan bayiye 30 TL ödenecektir. Saatte, ortalama 1 adet satış yapılabilecek güçte bir hizmetimiz vardır.Bayinin, o gün yaptığı satışların ödemesi, ertesi gün banka hesabında olur.


Peki, satışa başlamadan önce web sitesini biz deneyimleyebilir miyiz?

Bayilerimiz, megaticaret.com'a girerek, esnafların satın alacağı web sitesinin nasıl görüneceğini masa üstünden, tabletten ve de telefondan deneyimleyebilirler. Esnafların yarısında bilgisayar olmadığı düşünüldüğünde, bayilerimizin, cep telefonu ile birlikte, yanlarında bir adet tablet ile de satışa çıkmaları tavsiye olunur. Demo sitedeki görseller, telefonlar ve harita test amaçlıdır. Bu alanlarda, her esnafın kendi firma bilgileri yer alacaktır. 


 Bayilik talep eden kişiler, satış-pazarlama konusunda en az, 2 yıllık bir deneyime sahip olmalılar. Daha önce ticaret yapmamış kişilerin başvuruda bulunmaması, önemle rica olunur.


Çalışma şekli part-time, yarı zamanlı ya da freelance şeklindedir.


Peki, konuya nasıl girilecek?

''İyi günler, 90 TL' ye web sitesi satıyoruz. Üstelik, satın almadan önce web sitenizin nasıl görüneceğini de size gösterebilirim. Müsaitseniz, görüşmek istiyoruz.'' şeklinde etkili, açık ve net bir giriş yapılabilir.


  • İlan Aktif

  • İlan Tarihi : 24.09.2020

  • Güncelleme : 12.10.2020

  • Part-Time

  • megaticaret.com

  • İstanbul - Tüm İlçeler

  • 4000 TL ve üzeri

  • Pazarlama Elemanı

  • 1985

Megaticaret.Com pariyer profili

Megaticaret.Com Profiline Git


Benzer İş İlanları

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...