İngilizce Müşteri Temsilcisi

İngilizce Müşteri Temsilcisi

İngilizce Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. 28 YAŞ ÜSTÜ ve 20 yaş altı KİŞİLER İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.


Lütfen ilanımızı Sonuna Kadar Okumadan iletişime geçmeyiniz. Ben okumadım siz anlatır mısınız? gibi iş ciddiyetinden uzak cümlelerle görüşmeye başlayacağımız hiç kimse ile çalışmamız mümkün değildir.

İşimiz ONLINE ÇALIŞMADIR.  Freelance, Part Time / Full Time serbest zamanlı çalışabilirsiniz. Lokasyon önemli değil. TÜM İLLER İÇİN GEÇERLİDİR.

Firma olarak bizim yapmış olduğumuz iş nedir?

Var olan mobile uygulamaların daha fazla kişi tarafından bilinmesi indirilmesi ve kullanılmasını sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz hizmetimizi 50 milyon dolar üzeri değeri olan şirketlere sunmayı başardık.

Yapacağınız iş nedir? 

Yeni yayınlanan ya da İnternete aktif reklam veren mobile uygulama geliştiricilerine erişerek e-mail yoluyla vermiş olduğumuz hizmeti onlara da sunmayı teklif ediyoruz. Siz sadece karşı tarafın bizden haberdar olmasını ve iletişimi sağlıyorsunuz. Görüşmeleri ve Satış işlemlerini ekibimiz gerçekleştiriyor. Müşteri görüşmelerimizi google hangout üzerinden yapıyoruz. Bu görüşmelerin nasıl sonuçlandığını görmek için dinleyici olarak sizde katılabilirsiniz. Size data ve yöntemleri biz gösteriyoruz. Bu konuda sorun olmuyor.

Nasıl bir ücretlendirme yapıyoruz?

Sizin iletişim kurmayı sağladığınız firmalarla ekibimiz görüşmeleri yapıp satış ile sonuçlandığında size satış başına $40 (USD)Yaklaşık 240TL biz müşterimizden ödemeyi aldığımızda sizin ödemenizi yapıyoruz. Bun dışında ayrıca

Biz müşterilerimizden 1500 bin dolar ile 5 bin dolarasında bir ödeme alıyoruz. İş başına 40 dolar ve sonrasında + 5% of Customer payments. Müşterimizin ödediği tutarında size ek olarak %5’ini biz müşterimize hizmetimizi problemsiz tamamlandımız da bonus olarak veriyoruz. Müşteri iptali para iadesi vb durumlar hariç.


Ne Kadar Sonuç Alabilirsiniz:

Verimli çalışmalarda 200 iletişim de 3 ile 5 arasında sonuç alıyoruz.


Bizim Sizden Beklediğimiz Nedir?

Bize yırtıcı kafasına koyduğunda o problemi, olayı, konuyu çözmek için farklı farklı yolları deneyen yılmayan çalışırken zevk almakla birlikte yaptığı işi severek yapacak ciddi paralar kazanmak arzusu varsa bunun kolay para kazanmak diye bir şeyin olmadığını kabul etmiş çok kazanmak istemenin bedeli yaratıcı çalışmak olduğunu bilerek çalışacak takım arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Çalışacak arkadaşların En az üniversite 2. sınıf ve sonrası olması gerekmektir. İngilizce ile problemi olmayan konuşmak yazmak vb. Yaptığı işi sahiplenerek işin gelişmesine işin A noktasında B noktasına nasıl getiririz neler yapsak daha iyi olur gibi konularda kendisinin işimizin bir parçası olduğunu benimseyerek fikir üretecek önerilerde bulunacak. Hemen bugün ise başlayayım yarın zengin olayım düşüncesinde olmayacak yol arkadaşları istiyoruz.

Her şeyi olabildiğince açık ve detaylı yazmaya çalıştık. Lütfen sizinde şeffaflık açısından görüşmelerde aklınıza takılan her şeyi çekinmeden sormanızı dileriz.


Bizi tanımanız için , Biz kimiz: 

Şu an Amerika birleşik Devletlerinde Mobile uygulamalar için reklam ve kullanıcı kazandırma hizmeti veren 5 kişilik ekibiz.

çalışacağınız firma www.clickrising.com dur. Lütfen hangi firma için çalışacağınızı görüşme öncesi biraz inceleyerek ne yaptığımızı nasıl yaptığımızı anlamaya çalışırsanız sizin için daha iyi olacaktır.


Dada önce yine Amerika'da kayıtlı ve tescilli Bull Shock Screen Protector Cep Telefonu ekran koruyucuları işi yaptık Markası adımıza tescillidir. Bir önceki işimizde de aynı yöntem ile ilerledik. Şu an bir kaç ülkeye satışını gerçekleştirmekle birlikte Çin'in toptan satış web sitesi dhgate.com üzerinden yaklaşık 1 milyon adet satış gerçekleştirdik.

aşağıda belirtilen link üzerinden satışlarımızı detaylıca inceleyebilirsiniz.
https://www.dhgate.com/wholesale/search.do?act=search&sus=&searchkey=bull+shock&catalog=#hpsearch1507


Markamız USPTO (USA Patent ve Marka Tescil Ofisi) üzerinden tescillidir. 
Marka tescil bilgilerimiz için.
U.S. Serial Number: 87046796

Tüm detaylar için Uspto linkimiz.
https://tmog.uspto.gov/#/issueDate=2016-11-01&serialNumber=87046796


Markamıza Ait Web sitemiz
www.bullshock.com


Not: Çalışacak arkadaşların bir bilgisayara sahip olması ve Gelen giden e-maillere cevap verebilecek kadar da İngilizce bilmesi gerekiyor.

  • İlan Bulundu

  • İlan Tarihi : 06.10.2019

  • Güncelleme : 04.11.2019

  • Freelance

  • clickrising

  • İstanbul - Tüm İlçeler

  • 250-500 TL

  • Diğer

  • 5345


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...