EMLAKCIYA PART-TİME DANIŞMAN

EMLAKCIYA PART-TİME DANIŞMAN

ÜSKÜDAR-GÖZTEPE VE ÇEVRE SEMTLERDEN, TELEFONLA SAHA ÇALIŞMASI YAPARAK PORTFÖY TOPLAYACAK ÖZGÜR ZAMANLI EMLAK DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR

Çok basit bir şekilde, == EVİNİZDEN YADA İŞYERİNİZDEN == HOME OFFİCE çalışma sistemiyle, , AR-GE (araştırma geliştirme ve pazarlama) yaparak, kazanma fırsatı sunuyoruz... TELEFON İLE ARAMA YAPARAK, garanti iş, garanti kazanç..  dünyanın ölmez mesleği emlak pazarlama işinde sizi de aramızda görmekten memnun oluruz.. sadece 4 MADDE ile, hızlıca ve çok basit bir sistemle karşınızdayız.. 

1- tespit etme, 2-arama, 3-işi bağlama, 4-bize yönlendirme.. gerisi bizde ve çok basit. siz bunları yapın gerisini biz hallediyoruz. nasıl mı: ? her oluşturduğunuz, satılık yada kiralama ürünlerinizi, tarafımızdan gerekli platformlarımızda,sitelerimizde ve yılların vermiş olduğu müşteri çevremizle, iletişim kurup sattığımızda yada kiraladığımızda, havuza düşen toplam hizmet bedelinin %15 i sizindir. 

fazla zamanınızı almayacağını ve vaktinizin bir kısmını bu işe ayırarak kazanç elde edebileceğinizi garantiliyoruz. satış ve pazarlama yaparak para kazanmak isteyenlerin en ideal işi diyebiliriz.

ÖRNEK TABLO GÖSTERECEK OLURSAK: 20.000 TL LİK GİBİ BİR HİZMET BEDELİNDE 3.000 TL Sİ HESABINIZA AKTARILIR.. BU 40.000 TL DE OLABİLİR VE KAZANCINIZ 6.000 TL DİR..  50.000 TL DE OLABİLİR 100.000 TL DE. NEDEN Mİ?  ÇÜNKÜ HER GAYRİMENKULUN SATIŞ BEDELİ FARKLIDIR VE ONA GÖRE HİZMET BEDELİ VARDIR. 

Yapmanız gereken sadece, hızlıca tespit ettiğiniz gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçme..  Ne kadar portföyünüz olursa, o kadar çok beklentiniz olur. teşekkürler saygılar ve sağlıklı günler dileriz.

Size her türlü teknik bilgi ve destekte 7/24 yanınızdayız. daha fazla bilgi  destek ve en kısa sürede görüşmek için lütfen bizi arayınız.


  • İlan Bulundu

  • İlan Tarihi : 06.05.2020

  • Güncelleme : 15.05.2020

  • Part-Time

  • ATILGAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

  • İstanbul - Üsküdar

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Emlak Danışmanı

  • 1920


Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...