EMLAK OFİSİNE DANIŞMANLAR

EMLAK OFİSİNE DANIŞMANLAR

 TAM YADA ÖZGÜR ZAMANLI SAHA ÇALIŞMASI YAPACAK EMLAK DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR.

Üsküdar Bölgesinde tabela değeri yüksek ,ekip çalışmasına uygun ve 12 yıllık bölge ofis olarak,  Bu sektörde çalışıpta, belirli sebeplerden hedeflerine ulaşamayan,mesai değil, sorumluluk bilinciyle çalışıp yüksek kazancını belirleyen,  çalıştığı işten keyif alan ve Gayrimenkul sektörünün Dünya Ekonomisi üzerinde büyük bir pay sahibi olduğunu bilip, bu sektörün hiç bir zaman bitmeyeceğini düşünen, takım arkadaşlarını, ofisimize diğer soruları ve detayları görüşmek için kahveye bekleriz . 

Çok basit bir şekilde, AR-GE (araştırma geliştirme ve pazarlama) yaparak, kazanma fırsatı sunuyoruz... Garanti iş, garanti kazanç..  dünyanın ölmez mesleği emlak pazarlama işinde sizi de aramızda görmekten memnun oluruz.. sadece 4 MADDE ile, hızlıca ve çok basit bir sistemle karşınızdayız:

1- tespit etme, 2-arama, 3-işi bağlama, 4-Satışa sunma.. gerisi bizde ve çok basit. siz bunları yapın gerisini biz hallediyoruz. nasıl mı: ? her oluşturduğunuz, satılık yada kiralama ürünlerinizi, tarafımızdan gerekli platformlarımızda,sitelerimizde ve müşteri çevremizle, iletişim kurup satıldığında  yada kiralandığında, havuza düşen toplam hizmet bedelinden YÜKSEK KAR PAYI veriyoruz.


fazla zamanınızı almayacağını ve vaktinizin bir kısmını bu işe ayırarak kazanç elde edebileceğinizi garantiliyoruz. satış ve pazarlama yaparak para kazanmak isteyenlerin en ideal işi diyebiliriz.


Yapmanız gereken sadece, hızlıca tespit ettiğiniz gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçme..  Ne kadar portföyünüz olursa, o kadar çok beklentiniz olur. teşekkürler saygılar ve sağlıklı günler dileriz.


Size her türlü teknik bilgi ve destekte 7/24 yanınızdayız. daha fazla bilgi  destek ve en kısa sürede görüşmek için lütfen bizi arayınız.

Ofisimizde çalışacağımız emlak danışmanı arkadaşlarımıza gerekli destek ve eğitim verilecektir. 

Not / Emlak sektöründe net bir maaş olmayıp YÜKSEK PAYLAŞIM ORANLARI İLE YÜKSEK KAZANÇ vardır .

 • İlan Aktif

 • İlan Tarihi : 17.05.2021

 • Part-Time

 • ATILGAN GAYRİMENKUL HİZMETLERİ

 • İstanbul - Tüm İlçeler

 • Karşılıklı Görüşülür

 • Emlak Danışmanı

 • 530777*****
  Telefon numarasını görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

 • 174

Atılgan Gayrimenkul pariyer profili

Atılgan Gayrimenkul Profiline Git


Benzer İş İlanları

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...