Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı

Öncelikle kendimizi tanıtmak isterim, biz Urhanlar Bilişim olarak yeni faaliyete geçmekte olan bir firmayız. İnternet sitemizde yakında aktif olacaktır. 

Firmamız bilişim teknolojileri alanında çalışmaktadır. E-ticaret siteleri, tanıtıcı siteler, özel yazılımlar gibi birçok hizmet vermekteyiz.

Çalışma yaşantımıza frelance olarak devam ediyoruz, çalışan yazılımcılarımız dahil olmak üzere bize çalışan arkadaşlarımız serbest zamanlı çalışma şeklini benimsemiş durumdadır. 

İş açıklamamız ise şu şekildedir: Kendi müşteri portföyünüzü oluşturup, yukarıda belirttiğimiz ihtiyaçlarına yönelik çalışma yapabilirsiniz. Bir satış sitesi ya da tanıtıcı site ihtiyacı olan firma olabilir, kişi olabilir. Sizin referansınız ile gelen ve anlaştığımız her müşteri için tarafımızca size ödeme yapılır. Bu ödemeler dolgun ücretlerdir ve işin içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Sizin referansınız ile gelen ve anlaştığımız bir müşteri başına 400-1000₺ arası kazanma ihtimalınız var.

Çalışma şekliniz tamamen size kalmış bizim tarafımızdan herhangi bir koşul yoktur. (saat, gün gibi)

Çalışma saatlerinizi ve kazancınızı sizin belirleyeceğiniz bir çalışma şeklidir. 

İlgilenirseniz İstanbul içindeki adaylar ile yüz yüze görüşülüp detaylar iletilecektir. 

Teşekkürler...

Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...