Çocuk Bakıcısı Ve Yardımcı

Çocuk Bakıcısı Ve Yardımcı

Çocuk bakımından anlayan onlarla anlaşabilen, anneleri evdeyken gün boyu sabah 09:00 akşam 18:00. Annelerine evde yardımcı olacak diksiyonu düzgün güler yüzlü ve dürüst 25-38 yaş aralığında bayanlar. Çocuklar ikiz ve 2 yaşındadır. Evde yalnız bakılmayacak anneleri eşliğinde adeta ona yardımcı gibi hareket edilecektir.


Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...