Bayan Anketörler Aranıyor /Günlük 100 Tl

BAYAN ELEMANLAR İstanbul'un tüm ilçelerinde gerçekleştireceğimiz 30 gün süreli bir saha aktivitesi için İş Disiplini Olan ve diksiyonu düzgün, Bayan anketörler arıyoruz. İşin tanımı verilen bölgelerde adreslerin ziyaret edilip 10 adet 10 dakikalık anketlerin yapılması. Haftada en az 6 gün çalışma zorunluluğu vardır. İzin günleri hafta içidir.Günlük min. 10 anket yapılması gerekiyor, fazlası için prim vardır. Araçla ekip halinde çalışıyoruz. Çalışma saatleri: 11:00 - 19:00 Ücret: 2000 TL Maaş +yol+ssk Ödemeler;Haftalık avans ve aylık peşin. Bilgi için: 05436119233 Kesinlikle pazarlama ve satış değildir.

  • İlan Bulundu

  • 19.03.2018

  • iklim organizasyon

  • İstanbul - Şişli

  • 2000-2500 TL

  • Anketör

  • 1468


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...