Eğitim Danışmanı

Eğitim Danışmanı

Paradigma dil ve meslek kursunun verdiği belgelerin bulunduğu ilde satış ve pazarlaması yapacak. Otel ve restorant görüşmeleri yapacak. Komisyon usulü çalışacak bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Satacak olduğunu belgeler ustalık belgesine denk olan belgelerdir. Otel ve restorant , spa ve masaj salonları, kuaför ve güzelik merkezlerinde görüşme yaparak orada bulunan personele mesleki belge satışını yapmak. Ayrıca işletmelere de perosnel eğitim paketlerinin tanıtımı yaparak işletme eğitimleri satışını gerçekleştirmek.


Üniversite ögrencisi veya üniversite mezunu olması.
Genç dinamik kendine güvenen prezantabl arkadaşlar aranmaktadır.
Diksiyonu düzgün
20-35 yaş arası bayan eğitim danışmaları alınacaktır. 
Ekipler kurulacaktır.
Başarılı olanlardan bir kişi sorumlu eğitim danışmanı olacaktır.
Uygun görülen adaylar ile irtibata geçilecektir.

  • İlan Bulundu

  • İlan Tarihi : 09.04.2019

  • Part-Time

  • Paradigma dil ve meslek kursu

  • Denizli - Tüm İlçeler

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Satış Temsilcisi

  • 519


Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...