Muğla'da Gizli Müşteriler Aranıyor

Muğla'da Gizli Müşteriler Aranıyor

Oscar Araştırma®, 2008 yılında kurulmuş İzmir menşeili, müşteri memnuniyeti ölçümü ve gizli müşteri konularında uzman bir araştırma firmasıdır. Türkiye'nin dört bir yanında eş zamanlı olarak araştırmalar yürütüyor; büyük orta yada küçük ölçekli birçok markaya bayii, şube, mağaza gibi müşterileriyle buluştukları her türlü mecrada sorularına yanıt bulmalarında destek oluyoruz. 
Uzmanlığımız olan gizli müşteri projelerinin her aşamasında kalıcı biçimde yüksek kaliteyi sağlayabilmek için ICC/ESOMAR’ın Uluslararası Pazar ve Sosyal Araştırmalar Kuralları’na bağlı kalarak verdiğimiz hizmetlerde MRS, CASRO, MRA & ARF’nin uluslararası pazar araştırması ilkelerini uyguluyoruz. Projenin yaşam evresi boyunca gizli müşterilerimiz ve marka arasındaki en doğru bilgi akışını Kullandığımız mobil aplikasyonlar üzerinden formlar, fotoğraf, coğrafi koordinat, görüntü ve ses kayıtlarının hızlıca aktarımı ile sağlıyoruz. 
Türkiye genelindeki 1600 ü aşkın gizli müşterimiz ile bayii yada şubeleriniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm hususlara cevaplar bularak, size özel yönetici paneliniz üstünden eş zamanlı olarak sizlere sunmaktayız. 

 

Gizli Müşteri Araştırması Nedir ? 
Gizli Müşteri çalışmaları, kurumlara özel olarak tasarlanan bir performans ölçüm sistemidir. Tüm birimlerinde aynı hizmet kalitesini sağlayıp bunu sürekli kılmaya özen gösteren kurumlar uyguladıkları Gizli Müşteri çalışmaları ile müşteri gözünden hedefe yönelik performans değerlendirmesi yapmış olurlar. Gizli Müşteri çalışmaları, müşterilerimizin kendi satış noktalarında vermekte olduğu hizmet ve kalite standartlarının denetlenmesi ve raporlanması esasına dayanan çalışmalardır. 
Gizli müşteri araştırmaları bir anlamda firmanın kendini müşterinin gözünden görmesini sağlayan bir araştırma yöntemidir. 

Gizli Müşteri Kimdir ? 
Gizli Müşteriler,herhangi bir hizmet/ ürün satın alma sürecini yaşayıp ölçümlemeleri ve deneyimlerini ayrıntılı ve tarafsız bir biçimde rapor eden kişilerdir, 

Tüm Türkiye genelinde il ve ilçelerde ''Gizli Müşteri'' aranmaktadır

Aranan Nitelikler

·          20 ve 60 yaş arasında,

·          Gözlem kabiliyeti yüksek,

·          Deneyim ve gözlemleri yazılı olarak ifade eden,

·          Denetim projelerinde görev almak isteyen,

·          Hafızası kuvvetli,

·          İyi bir gözlemci,

·          Gerektiğinde rol yapabilen,

·          Eleştirel bakış açısına sahip,

·          Sorumluluk sahibi, güvenilir ve disiplinli bir kişi,

·          Bilgisayar ve akıllı telefon kullanabilme.

  • İlan

  • İlan Tarihi : 18.02.2019

  • Güncelleme : 26.03.2019

  • Part-Time

  • Oscar Araştırma

  • Muğla - Tüm İlçeler

  • Karşılıklı Görüşülür

  • Gizli Müşteri

  • 2245


Benzer İş İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...