Üye Yönetimi Ve Muhasebeden Anlayan Eleman Alınacaktır

Üye takibi ve kuruluşun muhasebe işlemlerini yapacak masa üstü uygulama geliştirilecektir. Uygulama MS SQL veritabanı kullanılarak C# ile geliştirilecektir ve Windows sunucu üzerinden çalışacak şekilde sunucu istemci yapısında olacaktır. Uygulama içinde SQL komutları kullanılmayacak, Entity yapısı kullanılacaktır. Veri tabanında yapılan yapısal değişiklilerin mevcut kodları bozmadan uygulamaya eklenmesi sağlanacaktır. Temel olarak Üye bilgi girişi, düzenleme, listeleme, aidat ve kesintilerin takibi, kesintileri için özel Excel dosyaları hazırlama ve gelen dosyadan uygulamaya veri aktarma, üye bildirim için adres/etiket benzeri form hazırlama, raporlama, dinamik rapor hazırlama, rapor şablonlarının kaydedilip yeniden kullanılabilmesi gibi işlemleri yer alacaktır.


Benzer İş İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...