Çocuk Bakımı Ve Ev Yardımcısı

Çocuk Bakımı Ve Ev Yardımcısı

9 ve 11 yaşında bir kız, bir erkek 2 çocuğumla ilgilenecek, onların ödevlerini yapması konusunda disiplini sağlayacak, derslerine yardımcı olabilecek, evde yapılması gereken yemek, temizlik, ütü işlerini yapabilecek, bir abla gibi çocuklarıma kol kanat gerecek birini arıyorum. Evde 5 aylık küçük boy maltese terrier köpeğimiz de vardır. Yatılı kalınması tercih nedenimizdir.

EBRU KILKIŞ pariyer profili

EBRU KILKIŞ Profiline Git


Benzer İş İlanları

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...