Herhangi Bir İş Olabilir Her İşte Başarılı Olduğumu Düşünüyorum

Herhangi Bir İş Olabilir Her İşte Başarılı Olduğumu Düşünüyorum

Yüzüncü yıl üniversitesi sinema ve televizyon 3.sınıf öğrencisiydim daha önceki tecrubelrim kendi bölümünde olmuştur örneğin: Van gölü film festivalinde görevli personel nuda kültür merkezinde Handan İpekçi ile birlikte film atölyesi ve film çekme çalışmaları kendi fotoğraf makinemle fotoğraf çekimleri(mezuniyet, düğün, manzara, vb.) Google girişimcilik sertifikası, eurupass katılım sertifikası

Mehdi Ş. pariyer profili

Mehdi Ş. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...