Reyon Görevlisi

Reyon Görevlisi

23  yaşındayım lise mezunuyum ayriyeten ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ 2.SINIF. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖĞRENCİSİYİM sesime güvenirim başarmak için gayret etmeyi severim, titiz ve düzenliyim, haksızlığa hayatta tahammül edemem bir de Tekirdağ Çerkezköy'de olursa bu gireceğim işler benim için güzel olur 

Hülya Ü. pariyer profili

Hülya Ü. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...