Boyahane Çalışanı

Boyahane Çalışanı

 Oto boyacisiyim,  el aletlerinin tamamini kullaniyorum. Amerikan kapi presi  koltuk kolu aksesuar presi   aluminyum montaj polisaj makinalarini   zimpara makinalarini mobilya makinalarini  serit pulanya yatar freze    matkap spral makinalarini    a dan z ye hepsini kullabiliyorum.   Arac pasta- cila yaparim, elimizden her is gelir  BIR KERE DUSUNUP BIN KERE YAPACAGIMA BIN KERE DUSUNUR BIR KERE YAPARIM

Saygilarimla

Cengizhan D. pariyer profili

Cengizhan D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...