Her Dalda İşe İhtiyacım Var

Her Dalda İşe İhtiyacım Var

Endüstri Meslek ve teknik meslek lisesi motor bölümü mezunuyum 2 yıl ustalık yaptıktan sonra askere gittim terhis olduktan sonra Rusya'da inşaat firmasında muhasebeye bağlı çalıştım 1700 işçinin maaşlarını yapıyordum Türkiye'ye dönüş yaptım ve düğün yapıcam ama iş yok eleman ihtiyacı olan yada personel ihtiyacı olan varsa lütfen dönüş yapsın yarı zamanlı tam zamanlı iş olur

Muhammet M. pariyer profili

Muhammet M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...