Freelance Ya Da Parttime

Freelance Ya Da Parttime

İş konusunda hem çalışan hemde, işletme yönetim tecrübesi edindim. İşletme danışmanlığı, aydınlama tasarımı ve danışmanlığı, veri data girişi, excel word, autocad çizim, işlerini kendi pcmi kullanarak halledebilirim. Ayrıca yazarlık, tez yazımı, denetim, kontrol ve yönetim ve danışmanlık hizmeti verebilirim. Stok sayımı, Ekip Yönetimi gibi işleri de üstlenebilirim. -FREELANCE, HOMEOFIS YA DA PART TIME-

PartTime için Sakarya ili.. 


Murad D. pariyer profili

Murad D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...