Güler Yüzlü Ekip Üyesi

Güler Yüzlü Ekip Üyesi

18 yaşında iş hayatına atılmak zorunda kalacak, her üniversiteye geçişte parasız kalacak öğrencilerden biri olarak verebileceğim hizmet temizlik garsonluk eğer çok uçuk ve yetenek olarak arıyorsanız satış kabileti olan biri olduğumun da altını çizebilirim. İş verenime karşı saygımın sonsuz olacağını, çalışma disiplinimi düşürmeyeceğimi, memur çocuğu olarak yetiştirildiğimi, engin bir müzik zevkine queens ten başlayarak her türlü rock ve metal biraz da hip hop gibi müzik türlerini sevdiğimi belirterekten, hiçbir işin yanında insanların zevki ve renkli karakterleri olmadan yürümeyeceğini düşünüyor ve dönemlik iş aradığımı belki sonraki zamanlarda bunun tam zamanlı olarak değişebileceğini belirtmek istiyorum.Edebiyatla da aram iyidir Eşit ağırlık öğrencisiydim.Sanata özellikle de Salvador Dali ve Van Gogh'a ayrı bir sempatim var bir de  Dostoyevski'ye.

Hasan H. pariyer profili

Hasan H. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...