İş Arıyorum Öğrenciyim

İş Arıyorum Öğrenciyim

Ordu-Ünye' de yaşıyorum. Sinop Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği 3.sınıf öğrenciyim. Aynı zamanda açıktan İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişim bölümünü okuyorum. Sıcakkanlı ve güler yüzlü olduğumu düşünüyorum. İnsan ilişkilerinde iyi olduğumu düşünüyorum. Bundan dolayı da satış danışmanlığını en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum. İkna etme kabiliyetim ve inandırıcılığım yüksektir.  Özel derslerde başarılı olacağıma inanıyorum. Öğrencilerin istekleri doğrultusunda hareket edebilir. Ödevlerinde yardımcı olurum.

Miraç Ö. pariyer profili

Miraç Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...