İş Arıyorum

İş Arıyorum

5 sene Belçika'da yaşadım. Fransa’da da 1 seneye yakın kaldım. Belirli aralıklarla Fransa’da görev yapan ailemi ziyarete gidiyorum. İş hayatıma Türkiye’de başlamak istiyorum.

            Kişisel gelişime önem veririm. Güler yüzlü, uyumlu, disiplinli, ayrıntılara ve kurallara dikkat eden bir kişiliğe sahibim. İnsanlarla ve çocuklarla iletişim gücüm iyidir. Gelişime ve yeniliklere açığım. Her şeyi hakkıyla yapmaya, hakkını alarak çalışmanın gerektiği düşüncesindeyim. Tecrübe kazanmak istiyorum. Kendimi geliştirip en iyisi olmak için iş arıyorum.

            Bitirdiğim bölümler: Ziraat mühendisi Bitki koruma, Sosyal hizmetler, Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik mezunuyum. 4. üniversite olarak uzaktan lisans derecesinde Halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.  

            Yaklaşık 51 tane sertifikaya sahibim ve sertifika eğitimlerine halen devam etmekteyim. Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint…) programlarını yeteri kadar iyi biliyorum. Klavyede hızlı yazma seviyem iyi derecededir. Standart Türk Klavyesi (F klavye) sertifikaya sahibim.  B sınıfı ehliyetim var.

            Dil olarak Fransızca ve İngilizce orta seviyededir. Okuma, yazma ve anlama bakımından orta derecede, konuşma bakımından geliştirilmesi gerekiyor. İlk girdiğim sınav olarak YÖKDİL İngilizce Fen alanında E seviyesinde 53.75 puanım mevcut. İlerleyen zamanda YDS ile devam edip puanımı daha da yükseltmeyi düşünüyorum.

Gülsüm L. pariyer profili

Gülsüm L. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...