Freelance

Freelance

Merhaba, 2 ay evvel Muğla'ya yerleştim ikinci lisans programım için. Bir önceki Coleg Cambria Wales'de Marketing Development Skills'di. Şuan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Köyceğiz Meslek Yüksekokulu'nda Tıbbi ve Aromatik Bitkiler öğrencisiyim. 2 sene kadar FMConsulting adlı ticari danışmanlık firmasında Supply Chain Administrator&Marketing Support departmanında görev aldım. Hala onlara bazen Market Research projelerinde destek veriyorum. İngilizcem ileri seviye, şuan bir de ek olarak İspanyolca öğreniyorum. 

Dilan Y. pariyer profili

Dilan Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...