Ekstra Garson Komi Barmen

Ekstra Garson Komi Barmen

Benim muğla köteklide ikamet eden 20 kişilik bir ekibim mevcut. Yaz sezonu ekstra işleri için. Çalışan arkadaşlarımızın çoğu tecrübeli garson barista ve barmen dahil olmak üzere yeni başlayan komi arkadaşlardan oluşuyor. İhtiyacınıza göre yoğun olan iş günlerinize yardımcı olmak ve iş deneyimimizle kısa sürede uyum sağlayıp en iyi verimde hizmet vermekteyiz. Deneyimlerimiz: Hİlton Bodrum ,Green Beach Resort, Diamond Bodrum, La Blanche Island, Kefaluka Resort, Kervansaray Resort, Voyage TORba. ŞU AN BİZE İHTİYACINIZ OLMAYABİLİR AMA NUMARAMIZI KAYDEDİN TURİZMDE ZOR ZAMANLAR ANSIZIN GELİR.

Yusuf A. pariyer profili

Yusuf A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...