Yazılım Destek-Test

Yazılım Destek-Test


Bir yazılım firması bünyesinde 2011 yılından beri yazılım destek uzmanlığı yapmaktayım. Aktif görevim yazılan programları test etmek, program eklentileri için fikir vermek, kullanıcıdan doğan sorunları düzeltmek eğitim vermek, yazılımdan kaynaklanan sıkıntıları tespit etmek yada tespit edilen sıkıntıları inceleyip çözüm önerisi sunmaktır.

Ne Yapabilirim?

Mobil,Masaüstü yahut Web uygulamalarını test edip sorunları raporlayabilirim.

Eğitim dökümanları hazırlayabilirim. 

Yazacağınız yeni bir uygulama konusunda analistlik ve danışmanlık yapabilirim. 

Programlarınızın kurulum ve müşteri destek hizmetlerini yapabilirim.

Cihat Y. pariyer profili

Cihat Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...