İş Arıyorum

İş Arıyorum

Laboratuvar teknikleri ve kalite kontrol laboratuvarı olarak ne kadar iplik konusunda deneyimim olmasa da fabrika ve tabi ki kalite kontrol laboratuvarı hakkında bilgi edinme imkanım oldu. Her daim iş konusunda atılgan biriyimdir.  Elime aldığım işi en temiz ve düzenli şekilde - aksatmadan ve iş disiplinine önem vererek teslim etmeye çalışırım.  Şu anda Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşıyorum ama işim nerede ise benim şehrim odasıdır düşüncesindeyim. Ayrıca bir stajımı da devlet hastanesi laboratuvarında yaptım. Kan alma,biyokimya,gaita ve kültür ekimi vb. Birçok cihazı ve de tahlili ve cihazların kullanımı biliyorum ve kan almada da görev yaptım. Ayrıca esnaflık yapmış olduğum zamanlarda satış ve pazarlama kabiliyetim giyime olan hassasiyetimle bir düzen ve intizam içinde her daim sorumlulukların bilincinde satış odaklı işlerde de çalıştım.  Diksiyon konusunda öğrenim  hayatımda diksiyon eğitimi,hitabet eğitimleri seminerlerinde bulundum. B ehliyetine sahibim ve aktif araç kullanıyorum.Askerlikten muafım. Okuduğunuz için teşekkür ederim. 

Furkan Ö. pariyer profili

Furkan Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...