Hastalara Yardımcı Olmak

Hastalara Yardımcı Olmak

Merhaba, ben şuan öğrenciyim ama haziran ayında mezun oluyorum.Okuduğum okul Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uncubozköy Sağlık Kampüsü Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümüdür.Bu yaz sadece 20 günlük bir staj yani iş deneyimim olmuştur.Stajda idari birimler kısmında bulundum.Şu anda da haftanın 1 günü Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesinde Genel Cerrahi P. staj yapmaktayım.Haftanın 4 günü okulum var cuma gününden itibaren okulum yoktur.Yine böyle bir stajda ücretli olarak çalışmak istiyorum.

Fehime B. pariyer profili

Fehime B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...