Kimya

Kimya

Merhaba Sayın yetkili,

Şirketinizdeki laboratuvar pozisyonları ile ilgileniyorum. Düzgünler Plastik şirketinde Kimyager olarak kazandığım 1 aylık deneyime ve Ulusan Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş şirketinde Kimya Laboratuvarı Görevlisi olarak kazandığım yaklaşık 1 yıllık deneyimime dayanarak firmalar için uygun bir aday olduğuma inanıyorum. Bana bu konu hakkında görüşmeye açık olup olmadığınızı bildirirseniz çok sevinirim. Eğer ihtiyacınız olan ek bilgiler varsa gönderebilirim. Yanıtınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılarımla, 
Yasir Ulutaş
  • 55

  • İlan Aktif

  • 11.01.2021

  • Konya - Selçuklu

  • 2500 TL-4000 TL

  • 539547*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Kimyager

Yasir U. pariyer profili

Yasir U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...