Öğrenciyim İş Arıyorum

Öğrenciyim İş Arıyorum

Öğrenci olduğum için ihtiyaçlarım doğrultusunda yarı zamanlı işlerde görev almak istiyorum  verilen görevi yerine getirmek en büyük vazifemdir. Takım çalışmasına uygun, dinamik ve insan ilişkileri güçlü birisiyimdir, çalışırken işverenim ve iş arkadaşlarıma bağlı olarak hareket eder. İş bilincinin farkında olarak çalışırım .

Kısa süreli de olsa bir çok işte görev aldım ve her nerede çalıştıysam bana kattıkları bilgi ve tecrübeyi de beraberinde getirdim. Kendime yeni iş sahaları arıyorum 😊

Mevail T. pariyer profili

Mevail T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...