New York Eğitimli Fotoğrafçı!

New York Eğitimli Fotoğrafçı!

New York P.I. Art Center'da 8 aylık Fotoğrafçılık eğitimi aldım, buna Grafik Dizayn eğitimleri de dahildi. Dolayısı ile fotoğraf çekip, photoshop da farklı dizaynlarla eşleştirmekte sıkıntı çekmiyorum. 

Elimde Nikon D5500 kamera 18-55 55-200M Lensler, ışık yansıtıcı, tripod, remote control gibi aksesuarlar var. Fakat firmanızın malzemeleri varsa onlara da kısa bir sürede alışırım teknoloji ile aram iyi.

Part time ya da tek seferlik olarak çalışabilirim. Fotoğrafçılık dersleri verebilirim.

Murat K. pariyer profili

Murat K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...