Mekanik Bakım

Mekanik Bakım

10.01.1978 İzmit doğumluyum.1994 Gölcük endüstri Meslek lisesi torna ve tesviye mezunuyum. 1994 liseden mezun olduktan askerlik zamanına kadar montaj ve imalat firması olan GEMSAN a.ş de çalıştım. 2006 senesine kadar GEMSAN A.Ş., Erel A.Ş. , Enkon A.Ş. ve Siemens-Simko A.Ş. firmasında çalıştım. GEMSAN aş bünyesinde Hayat Kimya kağıt fabrikasının montajında çalıştım ve 26.01.2006 tarihinde hayat kimya mekanik bakım personeli olarak işe başladım.13 sene 4 aydır mekanik bakım ustası ve kaynak ustasıyım. 2011 senesinden bu yana kendi sektörümüzde 7 makina montajı yaptık. Şantiye ve saha sorumluluğu yaptım. En son RUSYA-Tataristan da mevcut kurmuş olduğumuz makinayı devreye aldık ve çalışan firmanın işlerinin kontrolünü yaptım.Seyahat engelim yoktur. Sahada ve şantiyede güzel ve kaliteli işler çıkarabiliriz. Umarım olumlu şekilde cevap alır ihtiyaç olan kuruluş için güzel ve başarılı sonuçlar ortaya koyarız. İyi haberler gelmesi dileklerimle teşekkür ederim.


Hayat kimya 


2011 yılında İran Hayat Kimya Kağıt Makinesi montajı ve mevcut firmaların iş takibi.

 

2015 yılında Rusya Tataristan Hayat Kimya Kağıt Makinesi montajı ve mevcut firmaların iş takibi.


2017 Mısır Hayat Kimya Kağıt Makinesi montajı ve mevcut firmaların iş takibi.


2018 Rusya Tataristan 2. Hayat kimya kağıt Makinesi montajı ve mevcut firmaların iş takibi.

Metin Ü. pariyer profili

Metin Ü. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...