İş Deneyimlerim Hakkında

İş Deneyimlerim Hakkında

İnşaat firmasında kısa bir süre, Digitürk de çağrı merkezinde ve Turkcell de müşteri temsilcisi olarak çalıştım. Lojistik/Uluslararası nakliye/İthalat ve İhracat sektöründe ailem sayesinde uzun zaman olmasa da bu sektörün içerisinde bulunmaktayım, bu sektörde kendi firmam bulunmaktadır. Bu sektörde ileri düzeyde değil fakat hakim olduğum bir sektördür.

Benim herhangi bir sektör de  "yapamam" diyeceğim bir iş yoktur. Hızlı öğrenme yeteneğine sahibimdir, atılganımdır. 

Ece B. pariyer profili

Ece B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...