Her İşi Hakkıyla Yaparım

Her İşi Hakkıyla Yaparım

Deneyim

Daha önce birçok farklı alanlarda çalıştığım için kendime güveniyorum. Satış danışmanlığı, reyon görevlisi ve kasiyerlik yapabilirim. Birçok alanda eleman olarak çalıştım. İnsan ilişkileriyle profesyonel bir şekilde yönetebilirim.

Edebiyat alanında eleştiri, deneme, şiir ve haber yazımı konusunda iyiyim. Hobi dışında edebiyat yaşam tarzım diyebilirim. Bazı sitelerde denemelerim yayınlandı. Üniversite yıllarımda dergi çalışmalarını gerçekleştirdim. Seslendirme konusunda da iyi olduğumu düşünüyorum. Şiir yazma dışında, ayrıca seslendirme yapıyorum. Haber yazmak ve editörlüğünü yapmak tam bana göre. Gazeteci olduğum için her türlü haber içeriğini üretebilirim ve düzenleyebilirim.

Atatürk Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü (2019-2020)

Dört yıllık üniversite eğitimim dolu dolu geçti. Atatürk Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde stajımı yaptım. Kendi üniversitemde stajdan sonra kısmi zamanlı olarak çalıştım. Haber yazma, fotoğraf çekme, video çekme ve muhabirlik yapma gibi birçok alanda kendimi geliştirdim. Hem muhabirlik yaptım hem de üniversitenin haberlerini yazarak editörlük yaptım. Haber dilime güveniyorum. Araştırma haberleri, gündem haberleri, son dakika gelişmeleri vb. alanları sürekli takip ederek gündemin nabzını yokluyorum. Dijital yayıncılık alanında birçok şeyi biliyorum. Kurgu programlarını kullanabiliyorum. (Promiere pro vb. programlar) 

BTM (Bilinçli Tüketim Mağazası) 2019 – 2020 Kocaeli

Mağazada satış danışmanlığı yaptım. Müşterilerle iletişim kurmakta kendime çok güveniyorum. İletişim konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Kendine güvenen ve güler yüzlü bir yapıya sahibim. İşim her zaman önceliğim olduğu için hızlı ve pratik olmayı ön planda tutarım.

2016 – 2020 Erzurum - Kocaeli

Cafe, market ve birçok farklı alanda eleman olarak çalıştığım için tecrübeli bir yapıya sahibim. Müşteri önceliğiyle her türlü iş ortamında koordinasyonlu bir şekilde çalışabilirim.

Atatürk Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü 2019 - 2020

Kendi alanımda okuduğum üniversitede muhabirlik yaptım. Birçok faaliyetlere katılarak insan ilişkilerimi daha da geliştirdiğimi düşünüyorum. Bu yüzden insanlarla olan iletişime daha fazla güveniyorum.

Eğitim

Üniversite: (Lisans) Atatürk Üniversitesi/ İletişim Fakültesi/ Gazetecilik Bölümü Mezunu 2016 – 2020

Askerlik Durumu: Tecil (12.06.2022)

Bilgisayar Bilgileri: Bilgisayar alanında her türlü işlem yapabilirim

·         Wörd

·         Excel

·         Promier Pro

 

İlgi Alanları:

·         Kitap okuma ve bunu insanlarla tartışma

·         Edebiyat alanında yazarlık yapıyorum (Şiir, deneme, eleştiri vs. alanlarda)

·         Sinema, Tiyatro ve Film izleme

 

Referans:

Lazım olduğu durumda istenilebilir.

Ebubekir N. pariyer profili

Ebubekir N. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...