Evcil Hayvan Bakıcılığı Ve Ofis İşi

Evcil Hayvan Bakıcılığı Ve Ofis İşi

Merhabalar. Yeni taşındığım Darıca'da bu zamanda iş bulmakta zorlanıyorum. Öncelikle evime yakın yerde tam zamanlı büro işi aramaktayım. 10 yıllık iş deneyimim vardır. ( iletişime geçenlere CV mi yollayabilirim ) Ek iş olarak Evcil hayvanınıza ister evimde ister evinizde bakılır. Evcil hayvan sahiplerin ev işlerine yardımcı olurum. Ciddi, özenli, titiz ve hassas çalışırım. Varsa ek işlerinize yardımcı olurum. Okuduğunuz için teşekkürler.

Tuna pariyer profili

Tuna Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...