Emekli Şoför

Emekli Şoför

Kocaeli İzmit'te ikamet ediyorum.

Tuncay Seyahat Öz Gülhan Turizm Öz Candan özel şahıs aracı servis şoförlüğü yaptım. Otobüs dahil her marka araç kullandım.  1985 e sınıfI ehliyet src 1 2 3 4 psiko teknik belgem var.

 15 yıl İran dahil Türkiye içinde tır kullandım.   İzmit Belediyesinde oto bakım motor ustası olarak 10 yıl çalıştım  ve istifa ettim

Emekliyim, yaşım 63 .

Necst pariyer profili

Necst Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...