Aktif Bir Şekilde İş Arıyorum

Aktif Bir Şekilde İş Arıyorum

İktisat lisans eğitimim süresince edindiğim teorik altyapı ve öğrencilik döneminde kazandığım çeşitli iş deneyimlerim doğrultusunda kendimi insan ilişkileri, planlama ve organizasyon, pazarlama ve takım çalışması alanlarında geliştirdim. Okuduğum bölüm gereği proje yönetimi, seminer hazırlama/sunma konularında ve insan kaynakları alanında eğitim aldım. İleri seviye İngilizce eğitimim var. Ekte belirtilen iş deneyimlerim ve öğrencilik hayatımın birikimleriyle kendimi geliştirmeye özen gösterdim. Yeniliğe ve gelişime açık, diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği yüksek biriyim.

Seher T. pariyer profili

Seher T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...