İş Arıyorum

İş Arıyorum

Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Makine bölümünün CNC dalından 2. lik ile mezun oldum. Autocad ve Solidworks biliyorum. lise 2 yazında Ankara'da yaz boyunca çalıştım ve CNC tezgahlar kullandım ( yeri geldi mesai sırasında 2 tezgaha birden baktım.) Lise 3 yazında Kayseri'de kalıpcılık yapan bir firmada yine CNC tezgahlar kullandım( 3 tezgaha birden baktığımda oldu.) sonra lise son sınıfta aynı yerde staj yaptım ama anlaşmazlık yaşadığımız için stajdan çıkarıldım. Ve medikal üretiminde çalışan bir firmada çalıştım( 3 eksenli tezgah kullandım, 7 ve 9 eksenli seri üretim tezgahlarında çalıştım.) liseden sonra çalışma fırsatım olmadı Üniversite sınavından dolayı, şuan da Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksekokulu Makine Resim ve Konstrüksiyon Programında okuyorum. Staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Üniversiteden sonra her iki taraf da memnun kalırsa devamı olarak çalışırım.

Ömercan K. pariyer profili

Ömercan K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...