Edit,Ürün Fotoğraflama....

Edit,Ürün Fotoğraflama....

1) EDİTLEME : Youtube ,İnstagram gibi sosyal medyada paylaşılmaya yönelik videoları editleme , Türkçe, İngilizce, Arapça altyazı ekleme yaparım en kısa zamanda teslim ederim.

2)ÜRÜN FOTOĞRAFLAMA : Sosyal medya veya web sitenizde paylaşılmaya yönelik ürünlerinizi profesyonel bir şekilde çekip editleyip paylaşıma hazır hale getiririm.

3) YAZARLIK: Konuya uygun akıcı, sade açık bir şekilde hitap edilene gruba göre yazılar yazıp teslim ederim.

4) BROŞÜR-KATALOG TASARIM: Firmanın imajına uygun şekilde tasarımlar hazırlayarak bir kaç seçenek sunarım ve isteklerine uygun düzenlemeler yaparak kısa sürede teslim ederim.

5) İÇ-DIŞ ÇEKİM: Etkinliklerde fotoğraflama yaparak en güzel karaler ile ilgili yeri memnun ederim.

ASLIHAN K. pariyer profili

ASLIHAN K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...