İngilizce Türkçe Çeviri

İngilizce Türkçe Çeviri

İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilerinizi yüksek kalitede istediğiniz süre içerisinde size sunuyorum. Bu işi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduğum 2017 senesinden beri profesyonel olarak yapıyorum. Uzman olduğum tıbbi, teknik çevirinin yanı sıra edebi çeviri, alt yazı çevirisi ve yerelleştirme hizmeti sunuyorum. Standart metin için ücret 1000 karakter üzerinden hesaplıyorum ve 12₺ istiyorum. İsteğe bağlı olarak revizyon ve ya acil tercüme hizmeti sağlıyorum.

Şükrü C. pariyer profili

Şükrü C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...