Hemşire -Oyun Ablası

Hemşire -Oyun Ablası

21 yaşındayım.Sağlık meslek lisesinden mezunum. Sağlık ocağında çalıştım . 9-18 saatleri arasında hastane ya da sağlık ocağı dışında evinize gelip özel hemşire olarak da çalışabilirim . Oyun ablası olarak gerek ödevlerine yaşının gereği gereken tüm donanımlara sahip olmasını sağlarım .  Çocukları çok severim, onlara iyi bir abla olmayı da isterim . Geri dönüş yaparsanız harika olur.

Fatma C. pariyer profili

Fatma C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...