Şoförlük İşi Arıyorum

Şoförlük İşi Arıyorum

SRC 2 , SRC 4 ve güncel psikoteknik raporuna sahibim. İzmir Karşıyaka Yeni Girnede ikamet etmekteyim. 2013 yılı B sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanmaktayım. Daha önceki iş tecrübelerim ticari araçlar üzerine olup şehir içi güzergahlara hakimim. Önceki çalıştığım firmada ; firmanın vardiya saatlerine göre servis şoförlüğü ve gün içersinde de kapalı kasa araçla malzeme sevkiyatı , firmanın banka noter vb. gibi dış işlerini de yapmış bulunmaktayım. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposunda çalışabilirim. Seyahat engelim yoktur.

  • 54

  • İlan Aktif

  • 12.08.2020

  • İzmir - Karşıyaka

  • 2500 TL-4000 TL

  • 554998*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Şoförlük

Bekir K. pariyer profili

Bekir K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...