Seslendirme Ve Metin Yazarlığı

Seslendirme Ve Metin Yazarlığı

5 senedir bir SEO şirketi bünyesinde özgün içerikler hazırlıyorum. Animasyon reklamları için senaryolar oluşturuyorum ve aynı zamanda bunların seslendirmelerini de gerçekleştiriyorum. Birçok firmanın santral sesi oldum, ürün tanıtım videolarına seslendirme yaptım. Aklınıza takılan her türlü soru için mail ile irtibata geçebilirsiniz; irene_monk7@gmail.com

  • 510

  • İlan Aktif

  • 08.05.2018

  • İzmir - Bornova

  • 10-​25​0 TL

  • Editörlük

Özlem Ş. pariyer profili

Özlem Ş. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...